Dinamizim, heyecan ve yenilik ilkeleriyle hareket eden Neta Fitness, sağlıklı yaşam ve sporu hayatınızın değişmez bir parçası haline getirmek için sizlerle. Tamamen size ve hedeflerinize özel hazırlanan çalışma programlarıyla farkı yaşamanız için biz, ‘NETA! (Herşey tamam, yola çıkmaya hazırız)’ diyerek yola çıktık ve şimdi de aynı sloganla sizi adım atmaya bekliyoruz.

Zihin ve göz yorucu aşırı detaylardan uzak, Sade ve şık tasarımıyla Neta Fitness alanı sadece çalışmanıza odaklanmanızı sağlayacak, Diesel Fitness ekipmanlarımızla antrenmanınızın kalitesi ve verimliliği en üst düzeye çıkacak, her bir egzersizi kaslarınızda hissederek çalışacaksınız.

Alanında uzman, deneyimli ve dinamik antrenörlerimiz size bir program hazırlamanın ötesinde rutinin dışına çıkmanızı sağlayacak, motivasyonunuzu arttıracak ve sizi hedeflerinize ulaşmanız için ateşleyecektir.
Grup derslerimizde hep birlikte heyecanı yaşarken bazen yorulduğunuz anda size bir el uzanacak ve takım ruhunu hissedeceksiniz.

Size en uygun beslenme tüyoları ile çalışmalarınızın karşılığını almanız kolaylaşacak ve daha da önemlisi bedeninizi tanıyacaksınız.

Sizi ‘NETA!’ diyerek birlikte yola çıkmak için bekliyoruz.

GRUP DERSLERİMİZ
ZUMBA: Zumba egzersizleri hızlı ve yavaş ritmli müziklerle direnç çalışmalarından oluşur.Zumba, dans ve aerobik figurlerini içerir. Zumba koreografisinde, kumbiya, hip-hop, samba, salsa, merenge, mambo, savaş sanatları ve bir kısım Bollywood ve oryantal dans hareketleri bir arada kullanıldığı gibi, “squat” ve “lunge” egzersizleri de kullanılır.
Latin esintili bir dans-fitness programı olan Zumba ile kalp dolaşım sisteminiz güçlenecek, yağ oranınız azalacak ve kaslarınız daha sıkı bir hal alacaktır. En güzel yanı ise tüm bunlar olurken siz sadece eğleneceksiniz.

CROSSFIT: Temelinde olimpik halter, cimnastik ve atletizim branşları bulunan,genel bir güç ve kondisyon programıdır. Rutinden uzak antrenman programlarında sürekli değişken, yüksek yoğunlukta yapılan fonksiyonel hareketler uygulanır. Her seviyeye uygun olarak düzenlenebilen bir yapısı bulunmaktadır.

PILATES: 100 yıllık bir geçmişi olan pilates, diğer adiyla kontroloji, Joseph Pilates’in gelistirmis olduğu çeşitli aletleri kullanarak yapılan fizyoterapi kökenli bir vücut-zihin egzersiz metodudur. Bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşan bir egzersiz programıdır.Neta fitness pilates dersleriyle daha zinde ve dengeli bir vücuda kavuşacaksınız.

NETAMIX: Sadece kendi vücut ağırlığınız kullanarak yapılan, direnç ve kardiyo egzersizlerinin interval (aralıklı) çalışma prensibine göre hazırlanmış haliyle kaslarınız hem sıkılaşacak(tone up) hem de yüksek miktarda kalori yakacaksınız. Interval çalışmanın etkisiyle yağ yakımınız eve gittiğinizde bile devam edecektir. Netafitness tarafından tasarlanmış bu çalışma programında yüksek motivasyon ve grup enerjisini hissederek hedeflerinize ulaşacaksınız.

CRUNCH: Karın kaslarını kuvvetlendirmeye ve bu bölgenin sıkılaşmasını sağlamaya yönelik grup egzersiz programıdır. Bu bölgedeki yağ yakımı daha çok düzenli bir beslenme ve kardiyo programıyla sağlanır.

KICKBOX: Karate, Thai Boks (Tayland Boksu) ve batı boksu sporlarından geliştirilmiş, genellikle kendini savunma amacıyla, tekme ve yumruğa dayalı ayakta yapılan bir dövüş sporudur. Tüm vücudu çalıştıran, yüksek kalori harcatan Kickbox derslerimizde günün stresinden kurtulacak koordinasyon yetiniz gelişecek ve endorfin hormonunun salgılanmasıyla kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Tekme ve yumrukları konuşturmaya hazırsanız sizi bekliyoruz.